pmmucha

Jakou vybrat motorku 125ccm?

Dobry den,
Potrebuji poradit s vyberem 125 ccm motorky.Bral bych ji spis na zabavu nez jako priblizovadlo tim padem ne skutr.Musi mit homologaci na silnici.Nesmi byt prilis draha (bazar,na novou 10000 v 16 fakt nenastrim).Libi se mi napr. Honda Varadero,yamha ybr. Mam 185 takze napr. hodna cbr je nepouzitelna.Mo­torky typu cagiva mitto nechci,zerou moc a nemam penize na genralku motoru po 5000 km.
Dekuju

Odpovědi
huxa

Doufám, že ses upsal a nemáš na novou za 100'000Kč, ne jak píšeš za 10'000Kč.
Chceš spíše něco na silnici nebo na pole? Varan je poměrně dobrý na naučení, relativně spolehlivý, víš, že když zatočíš doprava, on doprava zahne taky, ovšem je povětšinou takto slušný kousek o pár tisíc až desítek tisíc dražší, než třeba to YBR. Tímto dle mého končí ty mezikuse mezi terénní a silniční motorkou. Na silnici bych, jestli chceš živou motorku, doporučil předchlůdce CBRa, které je daleko větší a živojší, při uvolnění se vyrovnává dospělým motorkám-NSR, lze sehnat slušné do 25'000, akorát bude žrát o trochu víc.
Jestli hodláš převážně jezdit v terénu, šáhl bych po nějaké číně jako juki.