mojitek

Motokoloběžka

Ahoj všem,občas vídávám na ulici i silnici koloběžku s 2taktnim motorem,po straně nádobka na benzín..Chci se zeptat jestli někdo nevíte kde by se dala sehnat a za kolik peněz?Popř. jestli s ní nemáte dokonce nějaké osobni zkušenosti. Předem díky za odpovědi
Doplňuji:
Díky Panenko,jsi zlatíčko 😉

Nejlepší odpověď
Marunka

Taky sem ji viděla, ale kde ji mají nevím.

Další odpovědi
panenka

Zkušenosti s Motokoloběžkou nemám ale našla jsem ti Mojítku odkaz kde si jí můžeš koupit.
Doplňuji:
Nemáš zač Mojítku ráda jsem ti pomohla

Zdroj: http://www.mo­tokolobezky.cz/cs/jak-nakupovat.html