LůcaDůcaPůca

motivy do mobilu

Dobrý den, chtěla bych si vytvořit nějaká témata ( motivy, schémata ) do mobilu. Mám Nokii Ashu 311 ( rozlišení 240×400 ). Serie 40. Zkoušela jsem si stáhnout Series 40 theme studio ale tam je max rozlišení na vytvoření schéma 240×320 a navíc na nedotykový telefon a já potřebuju na dotykový. Nevíte kde bych si to mohla vytvořit? Díky moc. :)
Doplňuji:
česílko: no tam je právě max rozlišení 240×320 ale já potřebuji 240×400!!!

Odpovědi
anonym

Pro novější S40 to je S40 Series Studio http://series-40-theme-studio.en.sof­tonic.com/, všimni si na obr navolení změny rozlišení displeje