Pokročilý

Motivace k hubnutí.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

O číslo menší oblečení.

Další odpovědi:

Zlatý

Chci zhubnout hlavně kvůli sobě,abych se cítila dobře a zvýšila si sebevědomí,pak kvůli jiným holkám,aby mi záviděly,že vypadám dobře a taky kvůli klukovi který se mi líbí a chci se líbit také já jemu!

Pokročilý

Lepší pocit, hybnost, zdravý. Nestačí jen dieta taky sport. Jinak bude jojo efekt, uvaž potřebu. Anorektiček je už dost.

Zlatý

Dej si na ledničku fotku, kde jsi nejhubenější a fotku, kde máš kil nejvíce. Ale dobře zvaž, jestli potřebuješ hubnout.

Budeš krásnější, zdravější, posílíš vůli a ušetříš na jídle ... Nejlépe zhubneš tak že nebudeš jíst hlavně tuky,cukry (ovoce,pečivo,sladké nápoje) naopak by jsi měla jíst zeleninu a bílkoviny (maso,vajíčka atd) :) nejlépe se hubne běžnou domácí prací tak toho využij ;) .. ale i chůzí nebo sexem :) Až po 3 dnech nebudeš mít sílu něco dělat tak si dopřej třeba i trošku těch cukru nebo toho tuku na doplnění energie a zrychlení metabolismu ale nezapomeň že další 3 dny nesmíš zase jíst energetické suroviny aby jsi nepřibrala .. a tahle to opakuj dokud nezhubneš kolik chceš ale nemysli si že až přestaneš že zase nenabereš .. možná si uvědomíš že je opravdu dobré pořád něco dělat a neutrácet za nepotřebné jídlo .. časem se nebudeš přemlouvat a zvykneš si a budeš ráda ;)

Nová láska. :-D
Ale pozor vždy hubni tak, abys neuškodila svému tělu! Já si raději nechal poradit od profíků ( http://www.zjistijakzhubnout.c z/ ) a kila jdou pomalu dolů.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.