Janiss

Jak nastavit motiv Windows vista?

Moje kamarádka má windows vista a nejak se jí tam prenastavilo zobrazeni, takze ted to vypada jako w95 ci xp. Potrebovala by poradit jak to dat zpet. Já visty nikdy neměla, takže nevím.

Odpovědi
isteron

Ja Vistu používam už 5. rok, odkedy som ju dostal nainštalovanú v novej pc zostave, a beží až doteraz.

arygnoc

neverím tomu, že os windows vista niekto používa.

povedzte jej, že už je rok 2014 a že windowsy sa dajú skutočne aj používať (no, dajú ako dajú), na rozdiel od visty.

Doplňuji:
k otázke:

klik pravým myšítkom do plochy a tam všetko nájdete.
ako u všetkých okien

prípadne použite GodMode:

Vytvořte na ploše novou složku. Přejmenujte ji na „GodMode.{ED7BA470–8E54–465E-825C-99712043E01C}“ (bez uvozovek) a potvrďte. Získáte speciální složku, ve které budete mít všechny nástroje, činnosti a nastavení pohromadě." Pozn.: GodMode bude název nově vytvořené složky. Můžete si zvolit jiný, jakýkoli který chcete.

(zdroj https://groups­.google.com/fo­rum/#!topic/mi­crosoft.public­.cs.windows/jl7av­DU0qCY )

badisko

Arygnoc …dekujem za info …
No ale k problemu … zde je reseni … http://www.cnew­s.cz/uprava-vzhledu-windows-vista-windows-7 …

cochee

pro arygnoc: moc lidí neví, že instalací SP2 pro Windows Vista získáme v podstatě Vindows 7. Tohleto „v podstatě“ znamená, že zůstane „vistí“ kabát, ale to co dělá Windows Windowsem, jeho jádro (kernel), je kompletně předěláno a je z něj kernel Sedmiček. Protože „kabát“ se dá předělat takovým způsobem, že ty Windows „vlastní máma nepozná,“ tak je to vlastně jedno – kernel je důležitý. Získáním kernelu ze Sedmiček Visty přestaly furt nekontrolovaně provádět UAC a DRM další spoustu věcí, díky nimž je kernel Sedm daleko víc odladěnější. Nemít k dispozici W 7 , W V bych dnes úplně v pohodě používal.