Avatar uživatele
Janiss

Jak nastavit motiv Windows vista?

Moje kamarádka má windows vista a nejak se jí tam prenastavilo zobrazeni, takze ted to vypada jako w95 ci xp. Potrebovala by poradit jak to dat zpet. Já visty nikdy neměla, takže nevím.

Zajímavá 0 před 3603 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
isteron

Ja Vistu používam už 5. rok, odkedy som ju dostal nainštalovanú v novej pc zostave, a beží až doteraz.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

neverím tomu, že os windows vista niekto používa.

povedzte jej, že už je rok 2014 a že windowsy sa dajú skutočne aj používať (no, dajú ako dajú), na rozdiel od visty.

Doplňuji:
k otázke:

klik pravým myšítkom do plochy a tam všetko nájdete.
ako u všetkých okien

prípadne použite GodMode:

Vytvořte na ploše novou složku. Přejmenujte ji na „GodMode.{ED7BA470–8E54–465E-825C-99712043E01C}“ (bez uvozovek) a potvrďte. Získáte speciální složku, ve které budete mít všechny nástroje, činnosti a nastavení pohromadě." Pozn.: GodMode bude název nově vytvořené složky. Můžete si zvolit jiný, jakýkoli který chcete.

(zdroj https://groups­.google.com/fo­rum/#!topic/mi­crosoft.public­.cs.windows/jl7av­DU0qCY )

Upravil/a: arygnoc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

Arygnoc …dekujem za info …
No ale k problemu … zde je reseni … http://www.cnew­s.cz/uprava-vzhledu-windows-vista-windows-7 …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cochee

pro arygnoc: moc lidí neví, že instalací SP2 pro Windows Vista získáme v podstatě Vindows 7. Tohleto „v podstatě“ znamená, že zůstane „vistí“ kabát, ale to co dělá Windows Windowsem, jeho jádro (kernel), je kompletně předěláno a je z něj kernel Sedmiček. Protože „kabát“ se dá předělat takovým způsobem, že ty Windows „vlastní máma nepozná,“ tak je to vlastně jedno – kernel je důležitý. Získáním kernelu ze Sedmiček Visty přestaly furt nekontrolovaně provádět UAC a DRM další spoustu věcí, díky nimž je kernel Sedm daleko víc odladěnější. Nemít k dispozici W 7 , W V bych dnes úplně v pohodě používal.

před 3603 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek