Pokročilý

Motá se mi hlava - někdo podobná zkušenost?

Dobrý den,
v sobotu jsem byla na plese, měla jsem pár panáků a hodně tančila polku, při níž jsem měla pocit, že lítám a po ní se mi pěkně motala makovice. Ráno v neděli jsem měla mravenčení v rukou, ale motání hlavy stále přetrvává, a to i vleže. Mám letos maturovat a nevím jestli se to srovná. Nemáte s tím někdo nějaké zkušenosti? Nikdy se mi tak dlouho hlava nemotala. Díky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Odbornú radu môže dať len odborník, lekár.

Záleži nielen od vášho zdravotného stavu, ale aj fyzických a psychických dispozíciách na plese. Ak tento pocit máte v súvislosti s plesom, stravou, pitím, teplom, vzduchom, ráno po takejto akcii môžu prísť rôzne nepríjemné stavy.
Jedinú neodbornú radu vám môžem dať:
ak máte takéto problémy, vyhýbajte sa v budúcnosti alkoholu. Nie je nevyhnutný k životu. Mnoho ľudí dokáže žiť aj bez neho.

Další odpovědi:

Může to být (jak již bylo zmíněno) čímkoliv, mě se to stává při nedostatku tekutin.

Ve Tvém věku je to zvláštní. Každopádně Tě nechci strašit, ale zajdi si k lékaři. Může to mít tolik různých příčin, že zde na ně určitě nepříjdeme. Je lépe trošku panikařit a jít za lékařem, který nakonec zjistí, že jde třeba o prkotinu, než něco zanedbat.

Zlatý

no ...tipoval bych to na nedostatek horciku ....kup si nejake toblety s magnesiem a kdyz se to nezlepsi.. tak jinak poradim to co kazdemu... lekar...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.