Avatar uživatele
anonym

Most pres minulost. Mate v sobe skryta nejaka citova zraneni , se kterymi jste se jeste nedokazali vyporadat ? -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? anonym, rynek878, Andělé, Kerberus, johana 56, anonym před 4641 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Andělé

Nedávno jsem tu psala,že jsem se dosud nedokázala vyrovnat s mým nezdařilým manželstvím.
Někdy si říkám,kéž bych ho nikdy nemilovala…už se té lásky k němu neumím zbavit…postupně se to lepší,ale jde to tak pomalu,že už o mě říkají,že jsem zahořklá.
Nejvíc mě bolelo a stále bolí,že nejsme jako rodina pohromadě.
Ale na druhou stranu vím,že než takové manželství,jaké jsme měli,tak je lepší být v klidu,i za cenu rozpadu rodiny…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

„Čo bolo, bolo, terazky som majorom.“
táto veta vyjadruje všetko. Neskladujte si zranenia, život ide ďalej.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Čas léčí rány, které nemůže vyléčit rozum.
(Ale stejně, jedna moje rána je stále trochu citlivá, možná její čas nastane až se smrtí).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fcoop

Každý má svou kostřičku ve skříňce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rynek878

Mám vlastnost „berana“,který vždy za sebou pálil mosty,proto mne minulost nemůže dohonit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Každej asi nějaká má. Mě sice není lehký rozhodit, ale když se to už někomu povede, nechává to stopy roky. A až se to jednou zahojí, tak už to místo zůstane absolutně necitlivý. Takže to nebude přímo vypořádání, ale spíš vyšumění… vypořádat se s tím neumím. Ale i ta zranění jsou občas k něčemu dobrý, postrčí vás jiným směrem, kterej vám pak taky může hodně dát…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
salsa verde

jo jo já to říkám pořád: každý má v sobě svůj vlastní Titanic.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Čas je opravdu nejlepší léčitel.Ale po každé ráně vždycky zůstane malá jizvička.Některou prostě cítím celý život.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek