Mořské proudy v Atlantickém oceánu?.-.

Jak ovlivňují mořské proudy v Atlantickém oceánu podnebí SEVERNÍ AMERIKY a EVROPY?
Doplňuji:
Zkontrolujete mi to, prosím?

Zjistila jsem že : V Labradorském proudě plavou kusy ledovců, takže podnebí je podle toho, kam ty ledovce plavou př: husté mlhy........A TAKY PROTO, že je to studený proud.

Odpovědi
anonym

DÚ???
Ty neřešíme…
😉
Ale přečti si – http://cs.wiki­pedia.org/wiki/La­bradorský_proud , zamysli se a napiš řešení vlastními slovy – kuknem a případně opravíme.

Doplňuji:
No – to jo – takže – uhlazeněji řečeno – tam, kde se pohybuje Labradorský proud, bude chladněji – než by bylo, kdyby tamtudy netekl.
😉
A dál?
A pak – v Atlantiku je ještě jeden, podobně významný,mořský prou­d.

Lamalam

Labradorský není jediný důležitý proud, je tam ještě jeden známější .To, že je „teplý“ by snad dnes už nikomu nemuselo vadit.