Pacovský

Morseova abeceda

Dobrý večer,jestli někdo zvás umí Morseovu abecedu,tak mi prosím stouhle šifrou poraďte _._ // .._ / ._. / ._ / _ _.. /.._ // _.. / _ _ _ / _._. / … / ._ / _ _ .. / .. // …_ // .._ / _ _ .. / ._ / …_ / ._. / . / _. / . // . _ _ . / ._. / . / … / ._. / ._ / _ / . //
_ _ / .. / … / _ / _ . / _ _ _ / … / _ / .. // … _ // ._ _. / . _ . / . / … / . _ . / ._ / _ / . // _ _ / .. / … / _ / _. / _ _ _ /… / _ / .. ///
_. / . / _ … / _ _ _ // . _ _ . / ._. / .. // _. / . / _.. / _ _ _ / … / _ / ._ / _ / _ . _ / .._ // _ / . / _._ / .._ / _ / .. / _. ///

_ _ _ // . _ _ _ / ._ / _ . _ / _ . _ _ // .._ / ._. / ._ / _ _ .. // … / . // ._ _ _ / . / _ .. / _ . / ._ ///

Nejlepší odpověď
anonym

Milý kadle,posílám ti vlak plný prasat,jednoho kňoura.....

Pohraj si s tím sám.
http://www.to­pa.wz.cz/infor­mace/morseovka­.html

Další odpovědi
chudst

Preklad: „K urazu dochazi v uzavrene prehrate mistnosti nebo pri nedostatku tekutin. O jaky uraz se jedna?“

Odpoved je: bud upal nebo uzeh, nikdy nevim co je co XD Tusim ze je to upal. Uzeh je ze slunicka a rika se mu taky slunecni upal.

ReHu

Zkus to sám.

http://cs.scou­twiki.org/Mor­seova_abeceda
Doplňuji:
Začíná to: k úrazu dochází v …

beer

Překlad od chudst je přesný, jen otazník tam logicky doplnil ))

Zdroj: sám radista ))