Gami.Pet

Morče – pomoc

Ahoj doma mame morce tak pres dva tydny a kdyz ho ma mamka tak ji okusuje limec a mne zip, ma zradlo i tvrdy chleba co to muze byt a nekdy pipa skreka kdyz ho mame jsem v tomto nováček tak prosim rady diky..;-)

Nejlepší odpověď
hanulka11

Morče je hlodavec – všechno okusuje to není nic na závadu . A že piští – má radost upozorňuje na sebe – naše vždy pištělo když jsme přišli- vědělo ,že něco dostane.....

Další odpovědi
anonym

Morče je poměrně společenský tvoreček a pravděpodobně svým chováním chce vzbudit vaši pozornost a vynucuje si kontakt a snaží se ímto způsobem s vámi komunikovat.

beer

Okusováním různých předmětů je morče zkoumá a seznamuje se s nimi. Hlasové projevy jsou pak formou komunikace – jak už bylo řečeno.