Avatar uživatele
Andy.vlk

Morče nebo křeček mají volný výběh po bytě.Co si o tom myslíte?

Mám doma křečky a také morčata. Koupila jsem si o nich knihy:Můj křeček a já, Moje morče a já. V obou knihách je napsáno, že by obě zvířata měla mít nejlépe každý den volný výběh po bytě. Já mám tedy docela dost strach pustit mé křečky nebo morčátka, aby si jen tak chodila po celém domě. Mám strach, že někam zalezou a už je nenajdu nebo, že křečkové rozkousají na co přídou. Nechali byste vaše zvířata chodit po bytě? Co si o tom myslíte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, kapka před 4999 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Q.Candy

Urcite pouste jen pod dohledem po byte. Mela jsem krecky, stacilo jen zadelat vsechny diry atd.. a pustila jsem je treba na chodbe kde nemeli kam utect nebo kam se schovat ;)
Doporucuji, vzdycky se vyradili
PS: jeste lepsi je jim v te mistnosti poschovavat pamlsky. Budou nadseni a na dlouhou dobu prestanou myslet na to co se da rozkousat ;)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elektrikář

HLAVNĚ JE NUTNÉ JE VEČER VČECHNY NAJÍT.Kamarádu se stratil křeček po nějaké době mněli rozkousanou vevnitř celou sedačku a křečků o mnoho více.Samička si tam udělala doupě a vrhla mladé.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Čarodějnice

Pouštět po bytě pouze v případě když je někdo doma.Jistota je jistota.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Pouštět je když jste doma. Aspoň křečky určitě.
NIKDO nechce být neustále zavřený. Proto je mooooc dobře je aspoň na část dne je pustit, abyse proběhli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vlastina

Morčátka bez obav,ale křečči se špatně chytají.Krábicová ohrada to jistí

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek