Pokročilý

Morče nebo křeček mají volný výběh po bytě.Co si o tom myslíte?

Mám doma křečky a také morčata. Koupila jsem si o nich knihy:Můj křeček a já, Moje morče a já. V obou knihách je napsáno, že by obě zvířata měla mít nejlépe každý den volný výběh po bytě. Já mám tedy docela dost strach pustit mé křečky nebo morčátka, aby si jen tak chodila po celém domě. Mám strach, že někam zalezou a už je nenajdu nebo, že křečkové rozkousají na co přídou. Nechali byste vaše zvířata chodit po bytě? Co si o tom myslíte?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Urcite pouste jen pod dohledem po byte. Mela jsem krecky, stacilo jen zadelat vsechny diry atd.. a pustila jsem je treba na chodbe kde nemeli kam utect nebo kam se schovat ;)
Doporucuji, vzdycky se vyradili
PS: jeste lepsi je jim v te mistnosti poschovavat pamlsky. Budou nadseni a na dlouhou dobu prestanou myslet na to co se da rozkousat ;)

Další odpovědi:

Stříbrný

HLAVNĚ JE NUTNÉ JE VEČER VČECHNY NAJÍT.Kamarádu se stratil křeček po nějaké době mněli rozkousanou vevnitř celou sedačku a křečků o mnoho více.Samička si tam udělala doupě a vrhla mladé.

Pokročilý

Pouštět po bytě pouze v případě když je někdo doma.Jistota je jistota.

Zlatý

Pouštět je když jste doma. Aspoň křečky určitě.
NIKDO nechce být neustále zavřený. Proto je mooooc dobře je aspoň na část dne je pustit, abyse proběhli.

Pokročilý

Morčátka bez obav,ale křečči se špatně chytají.Krábicová ohrada to jistí

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.