randejl

Je nutné pouštět morče z klece? Kvůli čemu se má morče pouštět?

mám morce , je povinnost ho pouštět ? Kvůli čemu se má morče pouštět ? DĚKUJI ZA ODPOVĚDI

Odpovědi
Roman71

Randejl, povinnost to není, ale když morče tráví většinu dne v kleci, také se rádo proběhne. Nejlepší způsob, jak ho dostat zpět do klece a nehonit ho po místnosti je: dát mu do misky pár koleček okurky hadovky, nebo nakrájenou mrkev :) Vrátí se samo, neodolá lákavé vůni dobrého jídla :)

Beer4Real

Pusť ho do pole, tam mu bude daleko líp než u tebe v kleci.