tony2412

Nevíte kde se nachází u Fabie 1 ta krabička centrálního zamykání?

nevíte kde se nachází u Fabie 1 ta krabička centrálního zamykání?Ztratil jsem klíče a tím i to DO a jiné nemám.Mám nové a chtěl bych tu krabičku vyměnit ale nevím kde to je(ve dveřích?pod palubkou?),Je to složité?Představuju si to tak že akorát přepojím ty dráty do té nové krabičky a pak se to DO sladí s tím centrem a je to,máte s tím někdo zkušenosti?

Odpovědi
JájsemRaibek

Pod palubní deskou, ale pokud to někdo dělal, mohl to dám kamkoli.