opa

Monitor se zbarvil do žlutozelena!!!!Je 5 let starý.Co s tím????Dá se to opravit???Děkuji.

Odpovědi
hanculka

Mně už se to taky kolikrát stalo. Většinou byl špatně propojený kábl mezi obrazovkou a počítačem. Stačilo párkrát pohýbat či více zasunout a bylo po problému.

Bedy

V prvé řadě pro jistotu monitor vypněte a vypojte ze zásuvky. Pak koukněte dozadu na počítačovou bednu a tam vypojte kabel – je to takový tlustý šroubovací kabel, často má modrou koncovku.
Chvilku to nechte uležet, pak to postupně zpět zapojte a zašroubujte. Pak monitor zapněte. Mělo by to být dobré.

tekumseh

No co se divíš, vždyť jsou Velikonoce … 🙂.

Jinak opravit se dá všechno, je to vždy jen otázka nákladů. Určitě bych zkusil zahýbat konektorem na obou stranách, případně rozpojit a znovu připojit.