FOG

Mol potravinovy

Jiz jsem se ptal jednou pro mou znamou na ty problemy s moly.
Ale dnes mi rikala,ze asi to nebude mol satni,ale potravinovy,tak pokud ma nekdo zkusenosti jak se jich zbavit,budu za ni rad.Dekuji predem.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Já se jich zbavila takto: Kupte si v drogerii papírové čtvrtky, které mají na sobě lepidlo s vůní, která láká moly. Mol si na lepící hmotu sedne a už se neodlepí. Já používala tyto lepící čtvrtky od firmy Reid. Fungovaly skvěle. Přilepila jsem je na skříňku a do týdne jsem měla po molech. Fakt doporučuji!!! Ať se jich vaše známá co nejdříve zbaví ;o)!.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

elektrikář

Zkontrolovat špajzku zda tam není zapadlé nějaké pečivo. Potraviny přesypat z papírových obalů.Mně se osvědčily nádoby od lízátek,Nebo zavařovcí sklenice. Vše vymýt Pokud máte možnost všechny škvíry vystříkat parním čitičem.Pokud bydlíte v paneláku je dobré vystříkat biolitem vodovodní stoupačky U nás šatním molům zachutnala izolační vata na trubkách.Když se začnou množit v nějaké sklenici obsah vyhodit.