FOG

Mol – moth

Jak na mola satniho?
Moje znama dostala krmivo pro ptacky na zimu a asi z tech seminek se ji dostali do bytu – domu moli,pravdepodobne satni.
Nevi nekdo,jak se jich zbavit? denne jich zaplacne spoustu a tez nachyta na specialni tunelove „mucholapky“,ale moli stale letaji po pokojich.
Doplňuji:
Jenze Ti moli ji letaji po byte a ne ve skrini.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Prodávají myslím formalínové tablety, které se dávají do skříní apod.

Tak ty tablety necháte v bytě-místnostech. Ono nejde tak o to, kde jsou moli, ale že jim to nevoní a tak se tam nezdržují.

Další odpovědi
mojitek

V obycejnem mydle,nebo novinach jsou latky,ktere moly odpuzuji.Staci jedno z toho dat do skrine a je po starostech…
Fog : napada me jedno- vygruntovat poradne byt a zbavit se stareho calouneneho nabytku,nebo potahnout nanovo,nebo se jich nezbavite

vecernice

Jmenuje se to/nevím jak se píše/naftalín,zrov­na hezky to nevoní,pamatuju si to od dětství,ale nedávno jsem zjistila,že se stále prodává.To že létají po bytě znamená,že mají někde zdroj a ten musíte najít a dát tam ty tablety.

anonym

Mol je, muze byt ve vsech tkaninach-koberec,gauc,at­d…taky jsem placala a honila je,tablety mi nevonely tak jsem si dala do satniku,pod sedacky ale i do sedacky,vsude tam kde mam textilie LEVANDULI susenou.Mam po molech a pekne mi voni byt.

grifin

Moje babička používala do kapes žaludy,funguje
suš. pom. kůra,já dávám do skříní svazek
levandule zahradní-provoní a účinkuje,nebo
pak účinný naftalín,ale ten smrdí!!