Bronzový

Mol - moth

Jak na mola satniho?
Moje znama dostala krmivo pro ptacky na zimu a asi z tech seminek se ji dostali do bytu - domu moli,pravdepodobne satni.
Nevi nekdo,jak se jich zbavit? denne jich zaplacne spoustu a tez nachyta na specialni tunelove "mucholapky",ale moli stale letaji po pokojich.
Doplňuji:
Jenze Ti moli ji letaji po byte a ne ve skrini.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Prodávají myslím formalínové tablety, které se dávají do skříní apod.
---------
Tak ty tablety necháte v bytě-místnostech. Ono nejde tak o to, kde jsou moli, ale že jim to nevoní a tak se tam nezdržují.

Další odpovědi:

Zlatý

V obycejnem mydle,nebo novinach jsou latky,ktere moly odpuzuji.Staci jedno z toho dat do skrine a je po starostech...
Fog : napada me jedno- vygruntovat poradne byt a zbavit se stareho calouneneho nabytku,nebo potahnout nanovo,nebo se jich nezbavite

Bronzový

Jmenuje se to/nevím jak se píše/naftalín,zrovna hezky to nevoní,pamatuju si to od dětství,ale nedávno jsem zjistila,že se stále prodává.To že létají po bytě znamená,že mají někde zdroj a ten musíte najít a dát tam ty tablety.

Mol je, muze byt ve vsech tkaninach- koberec, gauc, atd. . . taky jsem placala a honila je,tablety mi nevonely tak jsem si dala do satniku,pod sedacky ale i do sedacky,vsude tam kde mam textilie LEVANDULI susenou.Mam po molech a pekne mi voni byt.

Pokročilý

Moje babička používala do kapes žaludy,funguje
suš. pom. kůra,já dávám do skříní svazek
levandule zahradní-provoní a účinkuje,nebo
pak účinný naftalín,ale ten smrdí!!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 927
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.