hippeace

moje udaje

chtěla sem se zeptat na pc máme dva adminystratory a potřebujeme aby si navzájem nemohli měnit hesla jde to nějak udělat ? nebo existuje na to program ? děkuji pište i na e- mail barakulichova@seznam.cz

Odpovědi
led

ak sú dvaja i viacerí admini. s rovnakými plnými právami, môžu si navzájom meniť hesla -ak ich vedia-
Preto by mal byť len jeden admin. s plnými právami a ostatní s obmedzenými – priradenými s rôznymi právami – inštalácie a pod.
Bežný užívateľ by mal mať odobraté napr. právo inštalácie, meniť registre a pod.