pariskiki

moje sestrenka mi pokazila vztah s mojim klukem tak sme se zozesli ale ja ho furt miluju co mam delat?

Nejlepší odpověď
sejtanka

Řekni mu to a promluvte si,sami pak uvidíte,jestli má cenu znova obnovit vztah.

Další odpovědi
panenka

Nevím co se ti konkrétně přihodilo ale pokud ti ho zkazila sestřenka tak bych si s ní rázně promluvila a už bych ju za svou kamarádku nepovažovala.A po­kud tvého kluka miluješ tak bych se za ním vydala a pokusila se s ním o všém promluvit

Honzucha

Už se nikdy nezamilovat.

Mucillinka

Nejdřív bych si JASNĚ promluvila s tvojí sestřenkou, o co jí jde, že ti hatí tvůj vztah (nevím, co se přesně mezi vámi stalo), ale todle se NEDĚLÁ!!!!A potom bych si proluvila s tvým přítelem a uvidíte co z toho vyplyne..Promluvit si o tom a domluvit se co a jak..