fifik :-D

moje sestra chce pdf knihu

moje sestra chce pdf knihu na tablet nevim jake stranky mam pouzit prosim poradte
Doplňuji:
neboly oci pri tom programu co pouzivam na tabletu

Nejlepší odpověď
badisko

koukej …knih je vsude habadej …:D daji se puuzit i programy jako .. http://www.sta­huj.centrum.cz/pod­nikani_a_domac­nost/kancelar­ske_aplikace/os­tatni/martview/ martview ..je solidni program muzes si stahovat knihy z jejich stranek …online si je uschovat atd …perfektne povedeny graficky chova se stejne jako fizicka kniha …ma v sobe zabudovany konvertor formatu… takze ..si muzes jakykoliv format knihy predelat do tebou pozadovaneho formatu…

Další odpovědi
Bedy

Za prvé – na tabletu se špatně čtou knížky, brzy z toho dost bolí oči. Na čtení knížek je dobrá elektronická čtečka knih, která má speciální displej na to určený.

Jinak knížky v PDF lze hledat třeba na Uloz.to a podobných stránkách.
Doplňuji:
Jo, vy tam máte nastavené černé pozadí a bílý text? No budiž. Na Ulož.to je spousta knih, dokonce i řada učebnic, samozřejmě, není tam všechno.
Nebo můžete hledat na specializovaných fórech, počítačoví piráti vám o tom řeknou více. Na ta fóra je nutná registrace co taknějak vím…

catarine

Hromadu elektronických knih i v PDF je možné zadarmo stáhnout třeba na www.boobook.cz. Prodávají tam i novější knížky, teď tam mají zrovna do pátku slevy až 80 %, takže třeba knížky za 18 korun – potěší :)

fifik :-D

ja tam mam vylepseny program takze neboli na uloz to nejsou

cochee

Žádný program nevylepší princip LCD displeje, kterým jsou tablety vybaveny a který prostě z principu při soustředěném dívání (tedy i čtení) unavuje oči zaprvé blikáním a zadruhé tím, že je zespod prosvícený a tudíž aktivně svítí přímo do očí. Zkus si porovnat čtení na tabletu a na elektronické čtečce s tzv. e-ink displejem a uvidíš, že to vůbec nesnese srovnání.

Na uložto samozřejmě e-knihy jsou a to nejen v ne moc vhodném formátu .pdf, špatně hledáš.