lukas.zmizik

moje prakticky prvni anketa: na umyte prsty – papirove ubrousky nebo elektricky susak?

Nejlepší odpověď
Ella

papirove ubrousky

jsou hygieničtější, tedy pokud se vytahují z toho zásobníku, v sušáku je mnohem víc bakterií…

Další odpovědi
venkovan

papirove ubrousky

Pokud se jedná o veřejné prostory. Elektrický sušák je plný mikrobů – nikdo tomu ale nevěří

anonym

papirove ubrousky

Profi firmy už dávno provedly detailní analýzu (pro veřejné prostory) s drtivě jednoznačným výsledkem – po ekologické, efektivní i hygienické stránce, zvítězily na plné čáře papírové ručníky.
Doma z ekonomických důvodů kralují obyčejné ručníky, kdy má mít každý svůj na ruce a zvlášť osušku na sprchování či koupání.
P.S. Na 1. anketu ses překlepl jen mírně, kdy místo ruce jsi užil „prsty“, těmi by ses tak leda pomatlal vodou a tekutým mýdlem.

pokazdejinak

obycejny rucnik

nejčastěji si myji ruce doma, takže jasně, že obyč :)

ale na veřejných záchodcích beru to, co je… i když papírové ručníky mám radši – jsem s tím rychleji hotová ;) a hygieničtější je to taky

Natee

papirove ubrousky

Většina sušáků stejně suší dost dlouho a já tak odcházím z toalet s téměř mokrýma rukama..

mojitek

papirove ubrousky

přesně tak.V sušáku je moc bakterií.Nejhy­gieničtější jsou papírové ručníky

WeeBear

elektricky susak

Z hlediska hygieny elektrický sušák, dle mě.

Ve škole však používám papírové utěrky.

A doma ručník. 🙂

Tak a můžeš si vybrat! 🙂

eLx

elektricky susak

nebo ručník (doma).. hlavně ty ubrousky – třeba ve vlaku – ještě divně smrděj..

anonym

elektricky susak

Jikra

papirove ubrousky