Pokročilý

Moje osmiletá dcerka se ptá, proč se ženěj maminky s tatínkama:)

Vysvětlili jsme ji to, ale chce znát i jiné názory.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Hlavně jí neříkejte že se také žení tatínkové mezi sebou.Dítě by mělo psychický šok.

Další odpovědi:

Zlatý

Já bych jí na to odpověděla že se berou protože se mají moc rádi

Zlatý

To by mě taky zajímalo proč to tak je.

Bronzový

Děti jsou pro Čechy nejčastějším důvodem, proč vstoupit do manželství. Kvůli nim by na svatbu kývlo 59 procent občanů. Podstatná část dotázaných současně považuje sňatek za samozřejmý a normální, mnozí se řídí i heslem, že ve dvou se to lépe táhne.
to jsem vyggoglila...
pro osmileté dítě stačí i ta poslední věta, ne???
no a taky, že se mají rádi a chtějí být spolu, to je jasný.....

Bronzový

Svatba je nejvyšší stupeň vyznání lásky s přáním založit rodinu. Ale holčička bude určitě přemýšlivá a nedá jí, pokud její kamarádka/kamarád nemá rodiče, kteří spolu žijí bez potvrzení od úřadů. Potom je z toho hodně zapeklitý oříšek. Pak bych se jí pokusila vysvětlit, že někteří lidé to mají jinak a mají se rádi i tak.

Bronzový

Aby vytvořili rodinu

Zlatý

No protože se mají rádi, chtěj být spolu a chtějí mít děti. A když chce někdo mít děti, je lepší se oženit a vdát, protože se pak děti jmenujou stejně jako maminka s tatínkem, jinak v tom mají zmatek :o)
A taky proto, že se to tak prostě dělá.

Zlatý

maminky s tatínky se nevdávají ani nežení. Ale vdávají se žení dva lidi kteří chtějí žít spolu, vytvořit rodinu a společně vychovávat děti, pomáhat si apodobně jak se říká. Nicméně svatba není podmínklou aby dva lidi opačného pohlaví nemohli mít spolu dítě o teré se řádně starají, vzájemně se podporují atd. Svatba je určitá tradice a společenská dosud neříliš prolomená nutnost ve většině civilizacích

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.