Avatar uživatele
bohunka1

Moje osmiletá dcerka se ptá, proč se ženěj maminky s tatínkama:)

Vysvětlili jsme ji to, ale chce znát i jiné názory.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Mili @ před 4820 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Hlavně jí neříkejte že se také žení tatínkové mezi sebou.Dítě by mělo psychický šok.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Já bych jí na to odpověděla že se berou protože se mají moc rádi

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

To by mě taky zajímalo proč to tak je.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mili @

Děti jsou pro Čechy nejčastějším důvodem, proč vstoupit do manželství. Kvůli nim by na svatbu kývlo 59 procent občanů. Podstatná část dotázaných současně považuje sňatek za samozřejmý a normální, mnozí se řídí i heslem, že ve dvou se to lépe táhne.
to jsem vyggoglila…
pro osmileté dítě stačí i ta poslední věta, ne???
no a taky, že se mají rádi a chtějí být spolu, to je jasný.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radak

Svatba je nejvyšší stupeň vyznání lásky s přáním založit rodinu. Ale holčička bude určitě přemýšlivá a nedá jí, pokud její kamarádka/kamarád nemá rodiče, kteří spolu žijí bez potvrzení od úřadů. Potom je z toho hodně zapeklitý oříšek. Pak bych se jí pokusila vysvětlit, že někteří lidé to mají jinak a mají se rádi i tak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mousinek

Aby vytvořili rodinu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

No protože se mají rádi, chtěj být spolu a chtějí mít děti. A když chce někdo mít děti, je lepší se oženit a vdát, protože se pak děti jmenujou stejně jako maminka s tatínkem, jinak v tom mají zmatek :o)
A taky proto, že se to tak prostě dělá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

maminky s tatínky se nevdávají ani nežení. Ale vdávají se žení dva lidi kteří chtějí žít spolu, vytvořit rodinu a společně vychovávat děti, pomáhat si apodobně jak se říká. Nicméně svatba není podmínklou aby dva lidi opačného pohlaví nemohli mít spolu dítě o teré se řádně starají, vzájemně se podporují atd. Svatba je určitá tradice a společenská dosud neříliš prolomená nutnost ve většině civilizacích

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek