fanynek

Moje MP4 vůbec nerozpozná video. Převedl jsem snad do všech formátů a píše ŽÁDNÝ SOUBOR. Jaký je postup?

Má vnitřní paměť .MP4 nemá SD kartu.Co dělám špatně ?Má sice jenom 2GB,ale zkouším videa jenom tak do 50 MB.

Odpovědi
jáára

ty máš ale trpělivost… Mp4-ku jsem měl, ale že bych tam nahrával video? Maximálně obrázek alba, který už ve složce byl.

Pořiď si MP5

McArthur

Zkus přejmenovat soubor tak, aby byl malými písmeny, jedno slovo a bez české nebo jiné diakritiky, tj. např. video.mp4 nebo video.avi (za tečkou jen 3 znaky, ne víc).

Pozn.: To za tečkou Ti vytvoří program, ve kterém video vytváříš.