adelinka

moje morče už je tyden ze samce mužou spolu myt už neco spolu

napred dekuju
Doplňuji:
ja vim ale me morče je male ji je 4 mesice a memu samcovi je 2 roky

Nejlepší odpověď
Ar

" moje morče už je tyden ze samce mužou spolu myt už neco spolu "

Jesli tam mají vodu tak určitě něco spolu můžou mýt.

Ach ten cestin, no ja nedifit, ze mladi folit Kcharla
Doplňuji:
Myslím, že na pohlavní dospělost morčat, jsi dostala odpověď už tady.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dobry-den-moje-morce-ma-4mesice-muze-mit-mit-miminka-prosim-odepiste

Navíc nemyslím, že věk tvých morčat může mít vliv nato, abys sesmolila alespoň srozumitelnou větu. Pak by mě i to tvrdé i bylo celkem jedno. Takhle se nevyjadřuje ani „sudeťák“

Další odpovědi
brillant

Na pohlavní dospělost u morčete jsi se tu ptala cca před týdnem. Používej vyhledávání
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=mor%C4%8De

Drap

Neni zač děkovat. Z otázky se stejně nikdo nedozví na co se vlastně ptáš.
Doplňuji:
Samice ve 4 měsících je už připravena. Chystej pomalu výbavu pro mladé.