jarda78

moje matka je v invalidnim duchodu. plati hypoteku. ma narok, na vraceni dani, v danovem zuctovani? nikdy nic nedostala

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud Tvá matka má nějaký příjem, potom si z něj může při jeho zdanění odečíst zákonem o dani z příjmu fyzických osob (nebo daní ze závislé činnosti) stanovené odpočitatelné položky. Pokud příjem nemá (invalidní důchod sem nespadá), není z čeho co odečíst.

Jardo78, jsi zde nový. Odpovědi.cz nejsou chat. Jestliže sem položíš otázku, tak má jako otázka vypadat. Poučení si můžeš přečíst při jejím zadávání. Pokud chceš tuto otázku doplnit, tak tam takovou možnost máš. Jestliže potřebuješ uvést další informace, tak pokračuj v rámci již položené otázky a piš do diskuze. Nepiš tyto informace jako nějaké sdělení. Tak se to tu nedělá.