Ivetka :*

Moje máma nesnáší mojí nejlepší kámošku jak jí mam dokázat že je v pohodě ?

kámoška dřív dělala průsery ale už ne

Nejlepší odpověď
Efchen

Možná by to chtělo ukázat jí,proč je tvojí nejlepší kamarádkou.
Jestliže dřív nebývala,tak se musela začít nějak k tobě chovat,že to z ní udělalo nejlepší kamarádku..někdy tě třeba podržela a podobně…prostě o tom jen mamce říct,ale nenuceně…Někdy má máma prostě z nějaké osoby blbý pocit,protože se o nás bojí,dokaž jí,že nemá proč. Že s ní žádné průšvihy dělat nehodláš..

Další odpovědi
ivzez

Jak dlouho kamarádka dělala průšvihy, a jak dlouho je nedělá? Získat znovu důvěru je těžké, lidem po špatných zkušenostech trvá dlouho, než začnou znovu důvěřovat.

Dokazovat musí kamarádka.