Moje kámoška , menší problém..

Ahoj , moje kámoška jde na 13. prohlídku a chce vědět , jestli se dětský lékař dívá i na nohy..něco s nima má , ale to nevím.. děkuji za odpověď a kámoška taky :)
Doplňuji:
kamarádka prý trpí zarůstáním nehtů , co by jí mohla říct.? díky i za kámošku

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Když jde člověk na prohlídku, tak se vysvlékne do spodního prádla. A co s nimi dlěá? No tak kouká, zda-li jedna není delší, jak druhá, zda-li chodlidla jsou normální, zda-li dotyčný nemá ploché nohy...
Kámoška nebyla na 11leté prohlídce nebo co? Ty prohlídky josu svým způsobem furt stejné...

Další odpovědi:

Zlatý

Přemýšlely jste někdy nad tím, kolik lékař vidí za den lidí teměř slečených a nebo zcela bez oděvu?
Mám za to, že jsme jen kus, protože za ty roky už není co by ho překvapilo. Je to jeho práce, nic víc. Takže pokud k lékaři nepřijdete neumyté se špinavým a roztrhaným oblečením, tak splynete v šedi pacientů.
Zeptej se kluků co prošli vojenskou prohlídkou. Jeden jak druhý - alespoň u nás, jsme sundavali trencle. A když jsem se podíval na lékaře, tak v obličeji byla vidět nechuť. Takže pokud lékař potřebuje se podívat zda se vyvíjíte rovnoměrně, tak vás kluky i holky, potřebuje vidět bez svrchního oblečení.Popravdě - v tomto věku už řada dětí má minimálně ploché nohy, špatné držení těla apod. A ve své podstatě je ten váš věk poslední možnost nějak kostru začít napravovat.

Pokročilý

Taky jsem teď byla na 13. prohlídce, a chtěla abych se celá vyslíkla (jen do podrprdy a kalhůtek ;) )

Zlatý

Jestli jí zarústají nehty, měla by to doktorovi říct. Nebo začít chodit k podiatrickému lékaři nebo aspoň k nějaké dobré pedikérce. Na zarůstání nehtů je lepší přístrojová.

Stříbrný

Nejspíše ji bude chtít vyslečenou, tudíž na nohy uvidí

Diskuze k otázce

Zlatý

briketka10

umýt nohy, ponožky sundat, jak by poznal ty plochý chodidla :O

elisacek :P

kámoška : a bude vadit , když budu mít ponožky.? :D dík

Zlatý

terry

Zarostlé nehty se asi pod ponožkami neuvidí.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.