Avatar uživatele
elisacek :P

Moje kámoška , menší problém..

Ahoj , moje kámoška jde na 13. prohlídku a chce vědět , jestli se dětský lékař dívá i na nohy..něco s nima má , ale to nevím.. děkuji za odpověď a kámoška taky :)
Doplňuji:
kamarádka prý trpí zarůstáním nehtů , co by jí mohla říct.? díky i za kámošku

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4153 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Když jde člověk na prohlídku, tak se vysvlékne do spodního prádla. A co s nimi dlěá? No tak kouká, zda-li jedna není delší, jak druhá, zda-li chodlidla jsou normální, zda-li dotyčný nemá ploché nohy…
Kámoška nebyla na 11leté prohlídce nebo co? Ty prohlídky josu svým způsobem furt stejné…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Přemýšlely jste někdy nad tím, kolik lékař vidí za den lidí teměř slečených a nebo zcela bez oděvu?
Mám za to, že jsme jen kus, protože za ty roky už není co by ho překvapilo. Je to jeho práce, nic víc. Takže pokud k lékaři nepřijdete neumyté se špinavým a roztrhaným oblečením, tak splynete v šedi pacientů.
Zeptej se kluků co prošli vojenskou prohlídkou. Jeden jak druhý – alespoň u nás, jsme sundavali trencle. A když jsem se podíval na lékaře, tak v obličeji byla vidět nechuť. Takže pokud lékař potřebuje se podívat zda se vyvíjíte rovnoměrně, tak vás kluky i holky, potřebuje vidět bez svrchního oblečení.Popravdě – v tomto věku už řada dětí má minimálně ploché nohy, špatné držení těla apod. A ve své podstatě je ten váš věk poslední možnost nějak kostru začít napravovat.

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10, Pájo Nahlásit


Avatar uživatele
Lenča59

Taky jsem teď byla na 13. prohlídce, a chtěla abych se celá vyslíkla (jen do podrprdy a kalhůtek ;) )

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Jestli jí zarústají nehty, měla by to doktorovi říct. Nebo začít chodit k podiatrickému lékaři nebo aspoň k nějaké dobré pedikérce. Na zarůstání nehtů je lepší přístrojová.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Nejspíše ji bude chtít vyslečenou, tudíž na nohy uvidí

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

umýt nohy, ponožky sundat, jak by poznal ty plochý chodidla :O

před 4159 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elisacek :P

kámoška : a bude vadit , když budu mít ponožky.? :D dík

před 4159 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
terry

Zarostlé nehty se asi pod ponožkami neuvidí.

před 4153 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek