anonym100

Moje kamaradka mi rikala ze prej soulozila se svym pritelem a praskl jim kondom.Tak ze prej namocila tampon do tvrdyho

Moje kamaradka mi rikala ze prej soulozila se svym pritelem a praskl jim kondom.Tak ze prej namocila tampon do tvrdyho alkoholu a zavedla si ho,nemuze se ji nic stat?

Nejlepší odpověď
Drap

Zřejmě potom musela dosti divoce pobíhat.

Další odpovědi
briketka10

já nemám slov co dodat :D

venkovan

Tam mám takový pocit, že kondomy praskají častěji než guma u tepláků. Takže bývá zvakem se naučit tento přípravek správně nasazovat a také nebaštit každou ptákovinu.
Co by se jí mohlo stát po takovém opatření? To samé jako když si na nějakou jinou sliznici napatláme stejně procentní alkohol.
Jen mi je záhadou, proč tampón s alkoholem – spermie jsou mršky a než se aplikuje, dávno mohou být tam, kam se tampon nedostane.

Beer4Real

kamarádka má asi bujnou fantazii

ten který je

Jen jestli ten alkohol neobsahoval methyl…