krftwrk

Moje holka krvaci, pomoc !

Obcas najdu u pracky kalhotky, ktere jsou cele od krve a parkrat bylo krvave i prosteradlo.

Moje holka mi rikala, ze krvaci ona a ze to nemam resit, ze to jsou jen zenske starosti…

Mam strach jestli nema nejakou rakovinu :(

Nejlepší odpověď
badisko

Dam ti malou radu do zivota …never nicemu co tyden krvaci a neumre to …
Ty stejne zadnou holku nemas .....:D a jen tady prudis …:D

Další odpovědi
klob1

Tak to neřeš, ona ví snad nejlépe ne?
Jinak si něco někde přečti a budeš v pohodě.
Nebo, když chceš mít jistotu, zajděte k doktorovi na Gynekologii.
Doplňuji:
Ať si vezme tampony nebo vložku mezi nožku.
Pije čaj z Kontryhelu a dalších přísad. Nebude to takové. A další možnosti jsou.

anonym

Pokud je alespon nactileta. Coz predpokladam, ze je tak by se melo jednat o obycejne „kramy“, proto rika „zenske starosti“. Respektive menstruace. Mozna si jen zapomina brat vlozky, ci ji zlobi tampony a nebo dela neco co nema. Nenutil bych ji do sexu pokud se ji nechce a ani se ji neptej co ji je, protoze ma nejspis spatnou naladu. Kdyby to bylo vazne tak si to jiste nenecha pro sebe a zajde si k doktorovi a nebo at si skoci na gynekologii. Rakovina se dle meho nazoru takhle agresivne nepripomina. Takze se hlavne nestrachuj. Bude to ok.

Dochy

Ještě nedávno jsi měl dvouletou dceru. Přestaň s blbostma.

zjentek

badisco, to jsem ani nevěděl, že neživotné rody krvácí :o