Dominikas15

Moje fenka Gaby se stále připočůrává minut,pročpak to?

Dobrý den,naše tříměsíční fenka čůrá každých deset minut, i když jsme s ní už byli na zahradě,ven na delší procházku ještě nemůže,není příčinou proč doma ihned čůrá krátké vycházky?? Nebo je ještě malá na to,aby se naučilapouze na zahradu?

Nejlepší odpověď
briketka10

zašla bych na veterinu mohla by být přistydlá..

Další odpovědi
zzzlatokopka

Každých deset minut je fakt často. Nedovol ji to, jinak bude doma čůrat pořád. Dobré je, aby si sama mohla zajít ven se vyčůrat, tím myslím otvor pro psa ve dveřích.

Vždy když se vyčůrá tak ji dej do jiné místnosti, ať tě to nevidí uklízzet, jinak to bude považovat za zábavu. Pořádně to vyčisti a i nějaký sprey, ať tam není její pach. Za vyčůrání doma je dobré ji seřvat, ale nemlátit!!! Dát ji hned ven ať se tam znova vyčůrá a pak ji za čůrání venku moooooooooc chválit a odměnit dobrotou:-)

anonym

Áhoj,Gaby je moc pěkné jméno pro fenku,která si spontánně značkuje territorium,které bude osudově obývat,štěňátka sice nemyslí,ale za to fungují.
Doplňuji:
„trpělivost“