Moje dcery se chtějí dívat na seriál Ulice. Od kolika let je vhodný tento seriál?

Nejlepší odpověď
franku

Klidně od narození.To je tak stupidní,že se divím,že o to mají zájem.

Další odpovědi
SajmonModer

Klidně můžete nechat své dcerky se na to dívat. V seriálu se toho moc neděje, žádné násilí ani nic podobného. Ten seriál byl od začátku koncipován jako pro celou rodinu.

sejtanka

Myslím,že se na něj múže dívat každá věková kategorie,není to o intrikách,jde o seriál ze života.Sama se na to nedívám,ale mé děti někdy ano.

venkovan

No raději bych jim nabídl jiný TV kanál. Ale co kdyby místo sledování Ulice uklidily svůj pokojík, proběhly se s maminkou parkem, apod.
I když třeba se dočkají, že v dílu xyzai pravnuk toho mladého puber´táka se budou svého pradědečka vyptávat jaké to namlouvání za jeho mladých let bylo.