annalopez

moje advokatka podala stiznost ze me nemuzou promenit podminku ktera mi skoncila ale stiznost nam zamitla

Nejlepší odpověď
badisko

tak jste musela porusit podminku !!…v case podminky jste musela spachat dalsi trestny cin…nemuzou vam prece dat podminku a pak vas odsoudit znova za stejny trestny cin …to je nemozne ..proste po skonceni podminky se to teprve dostalo na soud …ale bylo to v jeji dobe..!! esly mi rozumite …

Další odpovědi
zzzzz

Jak už jsem psala, není důležitý datum odsouzení, ale datum spáchání tr. činu. Pokud ke stížnosti nebyl právní důvod, tak ji nemohli vyhovět.

BANAN93

Ale asi bohužel může přihlédnout k faktu že jste již „trestaná“ což podmínka bohužel je. A jestli se opakuje stejný přečin za který byla udělena podmínka tak soudce většinou bývá nekompromisní­....... O vašem případu nikdo z nás nic neví – takže by jsme bohužel „vařili z vody“ … Jinak lze udělat kroky jako vidíte u našich politiků ovšem jim pomahají i soudci a celý případ se většinou řeší až vše vyšumí, ale určitě si sežeňte konzultace a nenechte vše až na poslední chvíli a nebojte se jestli máte čisté svědomí tak bojujte !!! http://www.uplnez­neni.cz/zakony/tres­tni-pravo/