Avatar uživatele
annalopez

moje advokatka podala stiznost ze me nemuzou promenit podminku ktera mi skoncila ale stiznost nam zamitla

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4143 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

tak jste musela porusit podminku !!…v case podminky jste musela spachat dalsi trestny cin…nemuzou vam prece dat podminku a pak vas odsoudit znova za stejny trestny cin …to je nemozne ..proste po skonceni podminky se to teprve dostalo na soud …ale bylo to v jeji dobe..!! esly mi rozumite …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

Jak už jsem psala, není důležitý datum odsouzení, ale datum spáchání tr. činu. Pokud ke stížnosti nebyl právní důvod, tak ji nemohli vyhovět.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BANAN93

Ale asi bohužel může přihlédnout k faktu že jste již „trestaná“ což podmínka bohužel je. A jestli se opakuje stejný přečin za který byla udělena podmínka tak soudce většinou bývá nekompromisní­....... O vašem případu nikdo z nás nic neví – takže by jsme bohužel „vařili z vody“ … Jinak lze udělat kroky jako vidíte u našich politiků ovšem jim pomahají i soudci a celý případ se většinou řeší až vše vyšumí, ale určitě si sežeňte konzultace a nenechte vše až na poslední chvíli a nebojte se jestli máte čisté svědomí tak bojujte !!! http://www.uplnez­neni.cz/zakony/tres­tni-pravo/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek