ivca11

Mohu zůstat v klidu?

Byla jsem v šoku, když jsem našla u své tříleté andulky na zemi v kleci 2 vajíčka… Stalo se to poprvé, nevím, jestli je to normální…:)Mám to nějak řešit??? Díky.

Nejlepší odpověď
ten který je

Ano je to normální a občas se to stává.Vaše andulka bude nyní pravděpodobně vyčerpaná.Ty vajíčka jí tam ještě pár dnů nechte aby po jejich odebrání nezačala snášet znova.