Mohu zavolat policii na nezadane navstevy mých podnajemniku u me v dome? Má to vyznam, aby se to stále neopakovalo?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Zavolat policii klidně můžeš, jde o to, zda návštěva nějak porušuje zákon či předpis.

Další odpovědi:

Zlatý

Nájemníci mají smlouvu, kterou jste podepsali a řešení situace může vyplývat právě z ní. V ideálním případě, pokud to smlouva řeší, nikoho volat ani nemusíš, stačí jen podepsané vyžadovat. Teprve v případě, že na řešení nereagují, volat policii.
Pokud je ale smlouva nedokonalá nebo špatná, můžeš volat policii na základě porušování platných obecných zákonů nájemníky.
Doplňuji:
Pokud je ale situace již neúnosná, stěžují si oprávněně i další nájemníci ap., raději bych se poradil s právníkem.
Názor

Stříbrný

Byt najemnikem, zazaluju te pro diskriminaci na zaklade rodinneho stavu. V nasi spolecnosti je neprijatelne zakazovat najemnikum navstevy lidi zijicich single a povolovat pouze zadanym.

Stříbrný

Kdo je nežádaná návštěva? To je Vaše návštěva, nebo nájemníka? Vy mu chcete kontrolovat a schvalovat návštěvy?
Nebo jsem nepochopil dotaz?

Diskuze k otázce

Bronzový

Pepa25

Musel jsem data palec pouze setapouchovi. Sám jsem pořád otázku nechápal, ale evidentně má tazatel podnájemníky, kteří si vodí domů nezadané a to mu patrně hodně vadí.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1817
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 455
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.