Mohu zapojit ceskou klavesnici do francouzskeho pocitace ve Francii?

Nejlepší odpověď
Reuef

muzes ale bude ti psat jiny znaky nez ty vidis :) aby ti psala cesky tak musis prehodit nastaveni klavesnice v OS

Další odpovědi
Clooney

Pochopitelně že můžete, nicméně vám bude psát v rozložení AZERTY, aby vám psala QWERTZ, musíte přepnout jazyk, a to následovně:a)Na­bídka Start->Ovládací panely->regionální a jazyková nastavení->nahoře přepnout na odrážku jazyky->detaily->přidat->naděte si češtinu. Neboli ve francouzštině:Dé­marrer->Panneaux de configuration->Options des langues->langues->ajouter->tchéque.
S pozdravem,

Clooney

lexx

zajisté, česká klávesnice i francouzský počítač jsou vyrobené v Číně tak vo co go