Mohu začít hrát hokej v 15 letech když mám velký talent? A mohl bych to potencionálně i někam dotáhnout?

Dobrý den je mi patnáct let a chtěl bych začít hrát hokej. Už jsem ho hrál (kamarádi mi půjčili vybavení) a říkali že mi to nádherně jde. Myslíte že není pozdě na to, abych ho hrál i normálně? Řekl bych že na hokej mám docela talent... myslíte že bych měl i nějakou šanci se jednou stát profesionálním hokejistou v nějakém extraligovém týmu?

Odpovědi:

Pokročilý

Je demokracie, můžeš vše.

Bronzový

Rozhodně není pozdě. Stav se na nějakém tréninku a tam se uvidí. Nezapomeň, že většina konkurence má už za sebou léta tréninku a pilování techniky, to bys musel všechno dohnat.
A zapomeň na to, že z tebe bude druhý Jágr nebo Hertl (i když bych ti to klidně přál). Na špičkovou úroveň se dostane stěží jeden z tisíců.

Pokročilý

ne, jseš už starej

Myslím si, že hokej se dá hrát v každém věku. Sám jsem hokej hrál ale moc mi ti nešlo tak jsem s tím raději skončil. Ale je pravda že jsi možná měl začít alespoň v 8 letech. Možná tě za 10 let uvidíme v televizi :)

Určitě není pozdě, ale musíš na sobě hodně makat. Určitě to nebude jednoduché vyrovnat se borcům co hrajou od pěti let. Pokud budeš makat a máš fakt talent, tak máš šanci se i někam dostat. Výstroj ti ale vypůjčená stačit nebude. Zkus si pro začátek sehnat nějakou levnější, ale z druhé ruky nedoporučuji. Já si svoji první kupoval odtud http://www.hokejfloryk.cz za dost dobrou cenu.
Držím pěsti ve splnění snu. :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 100
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.