fortin

Mohu za úpadek hudebního průmyslu?

http://www.lu­pa.cz/clanky/smut­na-cisla-o-smrti-hudebniho-prumyslu/

Nejlepší odpověď
Jikra

Spi klidně za tom ty nemůžeš.
Za tom si můžou sami protože jsou nenažraný.

Další odpovědi
SajmonModer

Zajímavý článek.

lukas.zmizik

no jeliz sem v cene meho hdd byla take zapocitana tak zvana „dan za datove nosice“, mam za to, ze sem se z jakehokoli piratstvi predem vykoupil a proto nyni prohlasuji vsechna sva data za legalni…

gnosis

jeden z mala serveru, ktery se neboji popsat veci tak jak jsou.

mohou si za to sami. umelci, kteri opravdu neco „umi“ , se uzivi vzdy, treba zivymi koncerty. jestli nejaci popovi playbackari, co si neumi ani slozit svoji pisnicku pomrou hlady, nijak me to nezasahne.