Salio

Mohu vyhledat pomoc psychiatra,když nejsem plnoletá a nechci,aby to naši věděli?

mám problém s bulimií a nechci to nikomu říkat,vím,že je to něco špatného ,ale neumím si s tím sama poradit..co mám dělat?

Nejlepší odpověď
anonym

Zajdi si ke svému dětskému – dorostovému lékaři. Většina psychiatrů vyžaduje doporučení ošetřujícího lékaře. Neodkládej to, bulimie je skutečný problém a může ti vážně poškodit zdraví. Ostuda to není, ačkoliv se něco takového těžko přiznává hlavně těm nejbližším, tedy rodičům.
Až najdeš odvahu se rodině svěřit, tak bude dost lidí, kteří ti pomohou se svými problémy se vypořádat.

Další odpovědi
kočičky love

jistě že ano

mosoj

Objednej se u psychiatra. On si už poradí. Žádné doporučení nepotřebuješ.
Doplňuji:
Určitě ti poradí lépe než zde !

klob1

Většinou bez zákonného zástupce,,v prvná řadě to jsou rodiče,to nejde a pravděpodobně nejprve musíš navštívit svého lékaře(ku), která ti dá doporučení.
Pak je varianta,která dost je i výtečná a kde nějak,pokud to není akutní je v Kostelci and Orlicí jsou dobrý odborníci.Oni se specializují i na jiné oblasti a pomohli i jedné známé,co měla dost vážné potíže. A je to tam i prý dost příjemné,jak říkala a chválila si to.Ale také jde o to jestli to tam nemáš daleko?Oni dost pomohou a nemusí se to nikde ani pak psát.Jen v jejich záznamech.Aby někde neřekli,že jsi třeba blázen.A pak tě třeba ani nezaměstnali.je to prý u nich i dobré pro budoucnost.
Důležité je,že si to dokážeš přiznat,že máš nějaký problém.Moc holek si to nepřizná..a to je o to horší a špatné.Pokud by jsi to tam mohla a chtěla,tak mohu zjistit ten kontakt.Jsou fakt príma.

marci1

Psychiatra dle nových podmínek, které platí ve zdravotnictví, můžeš navštívit jen s rodiči ( pokud nemáš 18 let ). Určitě bych se rodičům svěřila, mají Tě určitě rádi a pomohou Ti.