Mohu vrátit zboží, když je mám na splátky a splácím jej půl roku?

Nejlepší odpověď
Drap

Vrátit můžete. Záleží ovšem na tom, jak byla uzavřena smlouva a taky důvod proč to vracíte, jestli jen tak, že už to nechcete a nebo z důvodů poruch a reklamací.

Další odpovědi
www

Nikde jsem nehledal, ale ze zákona těžko, jen v případě opakovaných závad atd. Jediná možnost je pokus o dohodu s prodejcem. Pokud nemáš na splátky, nikoho nezajímá 😉

tuCZek

Vyhledej si to v obchodním zákoníku

ReHu

To zboží je kazové?