Marvan

Mohu vrátit mountfieldu sekačku?

Po úplně prvním sekání jsem zjistil že mi absolutně nevyhovuje nová sekačka. Mám právo ji vrátit mountfieldu? Vztahuje se i na toto zboží zákon o vrácení zboží do nějaké lhůty?

Odpovědi
vertigo

Musela by být koupena přes internet. Jinak by prodejce musel mít nějaké extra výhody uvedené předem jako promo akci (možnost vrácení, výměny…). Zkusit se to může, ale bude to na jejich dobré vůli.

barth

Mně tady před rokem navedli na sekačku Honda. Jednoznačně doporučuju, vracet bych ji v žádném případě nechtěl. Tak pohodlené sekání jsem nazažil s žádnou jinou sekačkou. V Mountfieldu bych raději nic moc nekupoval, několik lidí, co znám nemá nejlepší zkušenosti s jejich sekačkami.