Pokročilý

Mohu věřit tomu, že neexistuje ůplatkářství na transplantačních odděleních?

Ptám se proto,protože moje přítelkyně je zapsána na transplantační listině a čeká a čeká a trpí a já trpím s ní.A docela se bojím,jestli ta naše slavná korupce nepronikla i do zdravotnictví.Kdyby mi aspoň někdo řekl:zaplať a bude to dobrý.Já bych zaplatil i kdybych měl být stíhán za ůplatkářství. Pochopte.Jde o život mě blízké osoby,kterou mám moc rád.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Bohužel za těch dvacet let pronikla korupce snad uplně do všech opdvětví. Nikomu se nám to sice nechce věřit, ale dá se předpokládat, že pronikla i tam. Ale zase jak kde. Vše je o lidech.

Další odpovědi:

Zlatý

Transplantace je trochu složtější - musí se najít vhodný dárce k příjemci. Takže bych víc věřil tomu vhodnému dárci a akutnosti transplantace.
Ve chvíli, kdy budeme věřit, že vše napraví úplatek, tak se můžeme nechat rovnou zasypat pod zem.

Zlatý

Věřím,že korupce je snad všude,ale pokud jde o to že Vaše přítelkyně je v mezinárodním registru/databázi (jestli ano) ,tak tam korupce ještě nedoběhla,to nelze.Vím to od spolehlivého zdroje.Jde o to,že se čeká na co největší shodu -dárce-čekatel.Pokud by shoda byla jen uspokojivá,tak je velká pravděpodobnost,že organismus nový/transplantovaný orgán po chvíli odmítne..a to by bylo zlé.Každopádně vám oběma přeju ať vše dobře dopadne.Držím palce !

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.