Bronzový

Mohu vás poprosit, maminky?

Vyplníte mi tento dotazník? Jenom pro maminky :-)
http://pro-vsechny-maminky-jak y-byl-prichod-vaseho-miminka-n a-svet.vyplnto.cz/
Děkuji :-)
Doplňuji:
Kdyžtak napište, jestli tam je ta úvodní strana, kde je úvod a důvod toho dotazníku, mně přijde že vždycky zmizí...:-(

DOPLNĚNÍ ADMINISTRÁTORA:

Příspěvek není otázkou a byl uzamčen, prosím abyste respektovali Kodex uživatele !

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Kouknu na to,doufám,že Vám to administrátor nesmaže. Třeba to klapne.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

Stříbrný

Nuk nuk

Lucimio, máte to tam :) Pokud budete mít ještě zájem, budu mít cca za měsíc příležitost Vám jej vyplnit podruhé.
Jen některé odpovědi by možná chtěly širší vysvětlení. A trochu jsem nevěděla, od kdy berete první dobu porodní. Pokud to má být od prvních kontrakcí do úplného otevření, pak paltí přibližně ty dvě hodiny, možná 2,5. celý můj první porod trval zhruba 3 hodinky.

Zlatý

kropitko

Jo a odeslat to šlo v pohodě

Bronzový

Lucimia

Děkuji.

Bronzový

Lucimia

Já jsem tu diskuzi objevila až teď. :-) Je dobře že tam je ten úvod, to jsem ráda. Dokázaly jste odpovědět na všechny otázky (mám tam dostatečné odpovědi)? Moc děkuji. :-)
Bylo jasné, že mi to admin smaže :-/
Jo a jde Vám to odeslat?

Zlatý

kropitko

Už jsem Vám to vyplnila 4x,jsem výborný studijní materiál. Po páté jsem rodila císařem,tak to bude muset počkat na jiný dotazník. Snad Vám to bude k něčemu.

Zlatý

kropitko

Kdybych nespěchala,tak bych došla,až na konec,no a tam je rok porodu,jsem tele,omlouvám se.

Zlatý

kropitko

Tak teď mi tam skočilo,něco dalšího,tak jsem z toho blázen,tak já to vyplním několikrát. Akorát tam nevidím nikde kolonku na uvedení věku,to by mohlo být skutečně zavádějící,jak jsem Vám psala v E-mailu. Zdravotnictví za těch osmnáct let je někde úplně jinde. Mohu srovnávat,jelikož jsem rodila,před 18 lety a před rokem.

Zlatý

kropitko

Úvod a důvod tam je.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.