Lucimia

Mohu vás poprosit, maminky?

Vyplníte mi tento dotazník? Jenom pro maminky 🙂
http://pro-vsechny-maminky-jaky-byl-prichod-vaseho-miminka-na-svet.vyplnto.cz/
Děkuji 🙂
Doplňuji:
Kdyžtak napište, jestli tam je ta úvodní strana, kde je úvod a důvod toho dotazníku, mně přijde že vždycky zmizí…:-(

DOPLNĚNÍ ADMINISTRÁTORA:

Příspěvek není otázkou a byl uzamčen, prosím abyste respektovali Kodex uživatele !

Nejlepší odpověď
kropitko

Kouknu na to,doufám,že Vám to administrátor nesmaže. Třeba to klapne.

Nuk nuk

Lucimio, máte to tam :) Pokud budete mít ještě zájem, budu mít cca za měsíc příležitost Vám jej vyplnit podruhé.
Jen některé odpovědi by možná chtěly širší vysvětlení. A trochu jsem nevěděla, od kdy berete první dobu porodní. Pokud to má být od prvních kontrakcí do úplného otevření, pak paltí přibližně ty dvě hodiny, možná 2,5. celý můj první porod trval zhruba 3 hodinky.

kropitko

Jo a odeslat to šlo v pohodě

Lucimia

Děkuji.

Lucimia

Já jsem tu diskuzi objevila až teď. 🙂 Je dobře že tam je ten úvod, to jsem ráda. Dokázaly jste odpovědět na všechny otázky (mám tam dostatečné odpovědi)? Moc děkuji. 🙂
Bylo jasné, že mi to admin smaže :-/
Jo a jde Vám to odeslat?

kropitko

Už jsem Vám to vyplnila 4×,jsem výborný studijní materiál. Po páté jsem rodila císařem,tak to bude muset počkat na jiný dotazník. Snad Vám to bude k něčemu.

kropitko

Kdybych nespěchala,tak bych došla,až na konec,no a tam je rok porodu,jsem tele,omlouvám se.

kropitko

Tak teď mi tam skočilo,něco dalšího,tak jsem z toho blázen,tak já to vyplním několikrát. Akorát tam nevidím nikde kolonku na uvedení věku,to by mohlo být skutečně zavádějící,jak jsem Vám psala v E-mailu. Zdravotnictví za těch osmnáct let je někde úplně jinde. Mohu srovnávat,jelikož jsem rodila,před 18 lety a před rokem.

kropitko

Úvod a důvod tam je.