Mohu vám nabídnout k večernímu času i relaxační hudbu?

Možná některým z nás potichu zahraje. Jestli také nestíháte spát. Jestli máte podobný pocit jako že se všechno za život stihnout nedá. Ale ono to jde… http://www.stre­am.cz/video/520063-extaze-zvuku
Nenabízím vám všetečnou otázku jak žijete. Jen jestli má tady někdo v oblibě syntetickou hudbu, ..

Nejlepší odpověď
Michal

Děkuji,slyšel jsem lepší.Nic ve zlém,snaha se cení.

Další odpovědi
anonym

pro uvolnění před spaním je tato hudba nejlepší,mám ráda uklidnujicí melodie