Gabi Aredhel

Mohu v Deichmannu reklamovat boty kvůli nesprávné velikosti?

Dostala jsem úplně nové nazouvací tenisky z Deichmannu (z Německa) k narozeninám, bohužel jsou mi o číslo větší…Mají ještě štítky a jsou absolutně nepoškozené, mohla bych je vrátit a vybrat si stejné jen menší velikost? Mám i nákupní lístek..

Nejlepší odpověď
Drap

Nesprávná velikost neni důvodem k reklamaci . Můžeš požádat prodejce, zda ti změnu umožní. Vše je jen na jeho dobré vůli.

Další odpovědi
marci1

Myslím, že pokud je mají v menší velikosti, tak by Ti mohli vyhovět. Akorát jestli jim nebude vadit, že jsou koupené v Německu. ☹

hanny 2

Neměl by to být problém,ze zkušenosti vím,že v Deichmannu jsou ochotní a vstřícní.

lexx

zboží lze vrátit i bez udání důvodu, do 14 dnů ale v místě zakoupení a s platným dokladem…bohužel se to velmi často zneužívá, českej Pepa je pěknej koumák…vedem e-shop dětskýho zboží a řeším to denně

Gabi Aredhel

Děkuji za rady! :) Boty jsou opravdu pěkné a hrozně mě mrzí, že mi nejsou… Jsou typu slip-on, a ty musí sedět jinak se vyzouvají..