Pokročilý

Mohu v běžné prodejně prodávat přípravky proti blechám Frontline bez povolení ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Různé prostředky proti ektoparazitům (vnější cizopasníci) pro kočky,koťata a psy prodává každá běžná drogerie. Proti dřívějším dobám však prostředky proti endoparazitům,tedy tzv.odčervovací preparáty mohou dnes distribuovat pouze lékárny jako volná léčiva nebo veterinární lékaři.Otázkou je spíše proč prodávat zrovna Frontline ? Z rozsáhlé "ankety" mezi chovateli,pejskaři na výstavách a laickou veřejnost i mezi veterináři jsme došli k závěru,že tento preparát poněkud ztratil na své účinnosti.Rozhodně je u něj značně nepříznivý poměr cena-účinek-spotřeba .Dnes je na trhu dostupných mnohem víc prostředků,které jsou účinnější a levnější....:D

Další odpovědi:

Zlatý

já je kupuju běžně v lékárně..

Zlatý

Prodávejm, ale já si ho nekoupím. Před 14 dny jsem za 145 kč koupil jednu pipetu přípravku Frontline a od té doby mně nosí kocour denně 2 - 5 klíšťat.
Doplňuji:
A to se říkalo , že prý vymrznou !!!! Blbost.

Bronzový

Vždyť je to normálně všude na internetech k prodeji v eshopech. V chovatelských potřebách a tak. Tak proč ne?

Prodávat přípravky proti parazitům smí jen ten, kdo má certifikát prodejce vyhrazených léčivých přípravků
info: http://www.zoorekvalifikace.cz /
po obdržení certifikátu se musí oznámit zahájení prodeje, podrobnosti vám řeknou na kurzu

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.