Jarka63

Mohu uplatňovat slevu na dani na dceru studující dálkově při zaměstnání?Máme stejné bydliště a nemá ještě 26 let. Děkuji

Nejlepší odpověď
kropitko

Pardon, přehlédla jsem to dálkově. Musela by se vzdělávat soustavně, aby jste mohl slevu uplatnit.
Doplňuji:
Jambalaya,nemůže, dcera studuje dálkově při zaměstnání,,,

Další odpovědi
Jambalaya

Můžete, pokud dítě nemá žádnou výdělečnou činnost, nárok na podporu apod., viz §12 až §15 v odkazu níže.
Doplňuji:
Kropítko
A píšu snad něco jiného?

Zdroj: http://www.pod­nikatel.cz/za­kony/zakon-c-117-1995-sb-zakon-o-statni-socialni-podpore/cast-druha/