Avatar uživatele
Registrovaný

Mohu uplatňovat slevu na dani na dceru studující dálkově při zaměstnání?Máme stejné bydliště a nemá ještě 26 let. Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Pardon, přehlédla jsem to dálkově. Musela by se vzdělávat soustavně, aby jste mohl slevu uplatnit.
Doplňuji:
Jambalaya,nemůže, dcera studuje dálkově při zaměstnání,,,

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Bronzový

Můžete, pokud dítě nemá žádnou výdělečnou činnost, nárok na podporu apod., viz §12 až §15 v odkazu níže.
Doplňuji:
Kropítko
A píšu snad něco jiného?

Zdroj: http://www.podnikatel.cz/zakon y/zakon-c-117-1995-sb-zakon-o- statni-socialni-podpore/cast-d ruha/

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 417
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 157
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.