cepice

Mohu u nadpisu v odborné práci použít číselný odkaz na poznámku pod čarou?

Nebo musím číselný odkaz na poznámku pod čarou vkládat až k samotnému textu?

Nejlepší odpověď
Emefej

Není obvyklé dávat odkazy přímo do nadpisu. Alespoň já bych to neudělal.

Další odpovědi
Hans51

Pokud píšete diplomovou/ba­kalářskou/jinou závěrečnou práci, určitě se podívejte, zdali tuto problematiku neupravuje nějaký vnitřní dokument (např. směrnice děkana apod.). Mohl by Vám poradit i vedoucí Vaší práce.

Kdyby výše uvedený postup k odpovědi nevedl, řídil bych se obecnými zvyklostmi a odkaz v nadpisech nepoužíval (jak píše Emefej).