Generic_name

Mohu točit plavající ženy (pod vodou)?

Kdybych strčil do bazénu fotoaparát ve voděodolném pouzdře a natáčel plavající ženy, co se mi může stát? Mám na to právo? Může mě plavčík „vykázat“? Co když nejsou ženám vidět obličeje (o obličeje mi nejde)? Co kdyby to byl můj bazén?
Je legální manipulovat s ponořeným fotoaparátem ze břehu pomocí kladky a klacíku?
Musí vůbec plavčík umět plavat?

Nejlepší odpověď
Cullinda

Tak a teď se všichni účastníci zájezdu přihlašte kdo masturbuje.. :D

Další odpovědi
led

bazén je na plávanie, fotí sa vo vyhradenom čase (po dohovore)
čo sa vám môže stať? Vyhnali by sme vás bez plaviek von
Ak by to bol váš bazén a „vaše“ ženy bol by to váš problém (žiadajte si súhlas žien a dohovorte sa sám so sebou 🙂
Plavčík musí vedieť plávať, zachraňovať, dávať prvú pomoc

atriplex

Pokud by natáčení někomu vadilo, dalo by se posoudit jako přestupek proti občanskému soužití. Pokud by natáčení bylo agresívnější (detaily, masturbace, děti v okolí), pak by se to dalo kvalifikovat jako výtržnictví.

Obecně tedy natáčet jde, ale nesmí to nikoho pobuřovat. Doporučuji natáčet kromě žen i jiné nekontroverzní vě­ci.