p-e-t

Mohu to smazat?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli mohu smazat 2 složky… Přeinstaloval jsem 2× windowsy pokaždé na windows 7 a ted mi na jednom z disků zabírají hodně msta 2 složky jedna se jmenuje: Windows.old a druha: Windows.old.000 chtěl bych se tedy zeptat jestli to mohu smazat. Ptám se kvůli tomu kdbych to smazal tak jestli se nestane nějaká chyba a pak něco např. nepůjde

Odpovědi
anonym

můžeš je smazat jediné co už 100% nepůjde je ta předchozí verze windows … pro windows 7 tyto zálohy nejsou nijak užitečné a už vůbec ne nezbytné.

jinak pokud potřebuješ bezpečně uvolnit nějaké místo a nejsi si jistý co ještě je bezpečné vymazat a co už rozhodně ne, použij k tomu určený CCleaner

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/ccle­aner/

fortin

Mě se líbí má odpověď. Můžete smazat složku či soubor s příponou .old. Protože tento proces odstraňování trvá dlouho, odstraňte složku trvale bez použití koše. Shift+Delete.