Jarek93

Mohu to bezproblémů vrátit nebo ne?

Dobrý den, včera jsem bratrovi koupil v Datartu brašnu na notebook, přišel jsem domů ale na jeho notebook je ta brašna malá, tak se ptám jestli to mohu vrátit s tím že mi vrátí peníze když jsem to nepoužil? Děkuji za odpovědi Jirka

Nejlepší odpověď
hanny 2

Záleží na ochotě prodavače,jeho povinnost to ale není.Možná vám řekne,že vám ji jedině vymění za jinou nebo jiné zboží.

Další odpovědi
beer

Pokud jsi brašnu předem objednal na internetu, do 14dnů bez problémů.
Pokud ne, zkus se domluvit, ale uspět nemusíš. V Datartu ti ale ochotně brašnu vymění za větší.
Zkušenost s Datart