barusee

Mohu studovat Mediální studia na UK, ačkoli bydlím v Praze?

Tento obor mě velmi zaujal, ale studium je kombinované, tudíž zaměřené na mimopražské nebo někoho, kdo v tomto oboru již pracuje. Mohu se tam přihlásit i já, přestože bydlím v Praze a (zatím) žádnou takovou profesi nemám?
Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Lucijej

KOmbinované studium vychází vstříc již pracijícím lidem, ale není to podmínka. Ale počítej s tím, že nebudeš mít nárok na studentské slevy, ty jsou pouze pro studentky denního studia.
Doplňuji:
teda nejen pro studenkty, alei pro studenty :o)

Další odpovědi
Drap

Samozřejmě , můžeš